Zadbaj o swój samochód!

auto kosmetyki do felg

Tak naprawdę nie potrzeba wiele wysiłku, by cieszyć się z naprawdę zadbanego auta, które od dobrych paru lat nie jest salonową „nówką”. Regularność w pielęgnacji jest gwarancją utrzymania należytego stanu przez długie lata.

Co z tego będę mieć?

Ten, którego samochód wciąż utrzymuje się w nienagannej kondycji, przy ewentualnej odsprzedaży może liczyć na znacznie większą sumę, niż właściciel tego samego modelu, który myjnie samochodową odwiedzał raz do roku. Poza tym sami będziemy odczuwali większą przyjemność z jazdy czymś, co wciąż się błyszczy, jakby dopiero co opuściło salon samochodowy. W przypadku aut starszych mamy spore szansę na ewentualny wzrost wartości, jeżeli utrzymamy jego nienależyty stan, zwłaszcza wnętrza i powłoki lakierniczej. Kolekcjonerzy zwracają uwagę na to, by wszystko zachowane było w oryginale.

Jak się do tego zabrać?

Wystarczy tak naprawdę powtarzać z taką samą częstotliwością takie czynności, jak:

  • mycie ręczne szamponem z neutralnym pH
  • woskowanie twardym woskiem
  • zabezpieczanie odpowiedniki środkami elementów chromowanych i plastikowych

W zależności od tego, jaka panuje na zewnątrz aura trzeba regularnie przeprowadzać powyższe czynności. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Do samego auta brud nie będzie już przylegał tak ochoczo, a na dobrą sprawę wystarczy nam spłukanie pod wysokim ciśnieniem, by odkryć jego dawny blask.

Udany zakup

Auto kosmetyki, które pozwolą nam na utrzymanie auta w należytej kondycji, znajdziemy w dobrych sklepach internetowych. Będąc stałymi klientami mamy szansę na otrzymanie korzystnego rabatu i gratisów do zamówienia.